Koronavírus – Ochranné opatrenia a aktualizované informácie

Dňa 9. 3. 2020 prijalo vedenie spoločnosti „Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť“ opatrenia, ktoré majú zvýšiť bezpečnosť a ochranu zdravia cestujúcich a znížiť riziko šírenia koronavírusu vo viac ako 160 autobusoch mestskej a prímestskej hromadnej dopravy v Prešovskom samosprávnom kraji.

V záujme ochrany zdravia sa ZAKAZUJE (v zmysle vyhlášky ÚVZ-SR)
⊗ Vstup do vozidiel verejnej dopravy bez použitia preventívnej ochrannej pomôcky, ktorou je rúško, prípadne inej alternatívy prekrytia dýchacích ciest.
⊗ Pohybovať sa vo vnútorných priestoroch autobusovej stanice bez použitia preventívnej ochrannej pomôcky, ktorou je rúško, prípadne inej alternatívy prekrytia dýchacích ciest.

Vyššie uvedená povinnosť sa nevzťahuje na výnimky uvedené vo vyhláške.


Tieto opatrenia robíme z dôvodu bezpečnosti a ochrany zdravia našich cestujúcich a zamestnancov spoločnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Tieto webstránky používajú súbory cookies na zapamätanie si nastavení a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Viac informácii
SÚHLASÍM