Prevádzka turistických spojov na linke Poprad – Štrbské Pleso pokračuje aj v mimosezónnom období

Slovenská autobusová doprava Poprad, a.s. informuje cestujúcu verejnosť, že od soboty 16. októbra 2021 pokračuje v prevádzke turistických autobusových spojov na linke Poprad – Štrba – Štrbské Pleso v mimosezónnom režime. Spojenie bude zabezpečené v dvojhodinovom intervale, pričom v prevádzke sú naďalej aj:

  • spoje z Popradu na Štrbské Pleso cez Mengusovce a Vyšné Hágy
  • spoje pre obyvateľov Lučivnej a Štrby na skrátenej vetve Poprad – Štrba (- Tatranská Štrba)
  • tri páry spojov na linke Poprad – Štrba – Tatranská Štrba – Važec – Liptovský Mikuláš.

Cestovný poriadok turistickej linky od 16. októbra 2021 je lepšie prispôsobený potrebám obyvateľov obcí a časom odchodov zubačky (v súčasnosti náhradnej dopravy), odchody z Popradu sú preto posunuté na :33.

V tejto súvislosti dochádza k menším koordinačným zmenám na cestovných poriadkoch liniek z Popradu do Svitu, Šuňavy, Liptovskej Tepličky, Štrby, Važca a Liptovského Mikuláša, a späť.

Aktualizované cestovné poriadky sú k dispozícii na novej podstránke „Prímestská autobusová doprava“ a na partnerských stránkach a v aplikáciách.Tieto webstránky používajú súbory cookies na zapamätanie si nastavení a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Viac informácii
SÚHLASÍM