Autobusy mestskej hromadnej dopravy v Poprade spoznáte aj pod značkou „365 CITY POPRAD“, ktorej logo je charakteristické ôsmymi pruhmi vo farbách jednotlivých liniek a sloganom „RÁD cestujem“.

Cestovné poriadky

MHD 365 CITY PopradAktuality

Bezplatná MHD zdravotníkom

Ako prejav obdivu a úprimného poďakovania poskytuje Mesto Poprad dopravu pre zamestnancov Nemocnice Poprad úplne zadarmo.

Prečítajte si viac

Zdravotníci patria k tým, ktorí sú pre riešenie následkov celej pandémie kľúčoví. Mesto Poprad si veľmi cení ich odbornosť a vytrvalosť pri pacientoch a skutočné nasadenie priamo v rizikovom prostredí. Zo svojej kompetencie im preto ako prejav obdivu a úprimného poďakovania s účinnosťou od 17.1.2022 poskytne dopravu v MHD Poprad úplne zadarmo.

Zobraziť viac…

Moderné vozidlá

Do vozového parku MHD pribudli úplne nové, najmodernejšie autobusy Mercedes-Benz Citaro C2. Vozidlá majú nízko-podlažné prevedenie s nástupnou plošinou pre invalidov a poháňa ich ekologický motor spĺňajúci normu Euro 6. Je to najvyššia norma, ktorá je dnes aktuálne vo výrobe vo všetkých značkách a fabrikách na svete.

Prečítajte si viac

„Čistota a dobrý technický stav je základ kvalitnej služby. Kompletne v dennom intervale dezinfikujeme všetky autobusy v prevádzke. Po dohode s Mestom bude aj údržba nových vozidiel Mercedes prebiehať pravidelne len v autorizovanom servise, pretože ich plánujeme zaradiť na najvyťaženejšie linky. Keďže zmena cestovných poriadkov bola v tomto termíne výraznejšia, budeme pozorne sledovať pripomienky verejnosti a nevylučujeme ani drobné korekcie voči školám a iným subjektom v meste. Veríme však, že nové linky a viac zavedených spojov len uľahčia obyvateľom mesta ich každodenné cestovanie.“ Uviedla generálna riaditeľka SAD Poprad Mgr. Marianna Krajčová Gočová.

Orientačná schéma liniek

Predplatné cestovné

Využívate služby mestskej hromadnej dopravy pravidelne? Vyskúšajte predplatný cestovný lístok!

Tieto webstránky používajú súbory cookies na zapamätanie si nastavení a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Viac informácii
SÚHLASÍM