Obmedzenie liniek na Sídlisku Západ v Poprade

Vážení cestujúci!

Z dôvodu výstavby okružnej križovatky na Partizánskej ulici v Poprade, a s tým spojenou prekládkou inžinierskych sietí, bude od 8.6.2024 (sobota) do 9.6.2024 (nedeľa) ulica Partizánska úplne uzatvorená. Toto obmedzenie sa bude týkať liniek regionálnej autobusovej dopravy (RAD) a mestskej hromadnej dopravy Poprad, ktoré budú premávať po obchádzkovej trase cez Hraničnú ulicu.

Na obchádzkovej trase spoje liniek MHD č. 3 a č. 6, a rovnako aj spoje RAD, obslúžia náhradné zastávky Kovošrot (ako náhrada za zastávku Podtatranská) a Hraničná (ako náhrada za zastávku Štúrova). Polohy náhradných zastávok, ako aj obchádzková trasa, sú zakreslené v priloženej mapke. Odchody spojov z náhradných zastávok budú v rovnakých časoch ako zo zastávok Štúrova a Podtatranská. Cestujúcim však odporúčame, aby na náhradné autobusové zastávky prišli s určitou časovou rezervou pred plánovaným odchodom spoja. Upozorňujeme cestujúcich, že obmedzenie bude platiť po obidva dni celodenne a to aj v prípade, ak by uzávierka Partizánskej ulice bola ukončená skôr. Ďakujeme za pochopenie.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám v mene našej spoločnosti ospravedlňujeme.

SLEDUJTE NÁS AJ NA NOVÝCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKACH

Vážení cestujúci, dovoľujeme si Vám predstaviť nové facebookové stránky našej spoločnosti, prostredníctvom ktorých by sme radi zlepšili informovanosť a povedomie Vás, našich cestujúcich, o aktuálnom dianí v doprave a v našej spoločnosti. Zostaňte s nami v obraze a sledujte našu oficiálnu stránku Slovenská autobusová doprava Poprad – SAD Poprad týkajúcu sa prímestskej dopravy a MHD v Kežmarku a Levoči. Pre cestujúcich, ktorí využívajú mestskú hromadnú dopravu v Poprade odporúčame sledovať aj oficiálnu stránku MHD 365 Poprad. Tešíme sa na vaše lajky, sledovania, správy, komentáre a zdieľania našich príspevkov.