Dopravné obmedzenia z dôvodu rekonštrukčných prác na Štefánikovej ulici v Poprade (aktualizované 7. 10. 2021)

Vážení cestujúci,

Od 07.10.2021 (štvrtok) budú pokračovať rekonštrukčné práce na ceste I/66 (ul. Štefánikova) v Poprade pokládkou vrchnej obrusnej živičnej asfaltovej zmesi.

Upozorňujeme preto všetkých cestujúcich užívajúcich autobusové zastávky Dom kultúry a Štefánikova (pri Slovenskej sporiteľni), aby venovali zvýšenú pozornosť prichádzajúcim autobusom počas prác realizovaných priamo na zastávke alebo v jej tesnej blízkosti. Obsluha autobusových zastávok bude vykonávaná primerane podľa cestovných poriadkov. Dodržiavajte pokyny dopravnej polície a regulovčíkov zhotoviteľa stavebných prác. Počas realizácie prác v križovatkových úsekoch (križovatky Štefánikova – 1. mája a Štefánikova – Levočská), môže dôjsť k mimoriadnemu krátkodobému odklonu liniek MHD Poprad.

Za meškanie spojov a krátkodobé obmedzenia v pevádzkovaní autobusovej dopravy spôsobené stavebnými prácami sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.Tieto webstránky používajú súbory cookies na zapamätanie si nastavení a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Viac informácii
SÚHLASÍM