Aktualizovaná tarifa MHD Poprad s platnosťou od 1. septembra 2022

Upozorňujeme cestujúcich na aktualizáciu tarify mestskej hromadnej dopravy Poprad, zverejnenej v sekcii Dokumenty.

Tarifa MHD Poprad
v platnosti od 1. septembra 2022

Zároveň si dovoľujeme touto cestou pripomenúť, že občania mesta Poprad majú nárok na predplatný cestovný lístok Cesta za zdravím, ktorý umožňuje každému cestujúcemu s trvalým pobytom v meste a dopravnou kartou cestovať výhodne 365 dní v roku a 24 hodín denne.
V období od 1. septembra. 2022 do 31. decembra 2022 je preprava cestujúcich s trvalým bydliskom v meste Poprad bezplatná.
Aktivácia predplatného cestovného lístka „Cesta za zdravím“ je bez poplatku, podmienkou pre aktiváciu je nový typ dopravnej karty s fotkou ktorý vydávame od 13. decembra 2021 – ak takúto dopravnú kartu nemáte, vytvoríme Vám novú za výhodnejšiu cenu.

Starobní dôchodcovia do 70 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov, plní invalidní dôchodcovia a deti do 6 rokov s trvalým pobytom v meste Poprad si môžu v informačnom centre na autobusovej stanici v Poprade zadarmo preregistrovať dopravnú kartu na osobitný typ, pomocou ktorého naďalej bezplatne využívajú služby mestskej hromadnej dopravy Poprad. Ak na dopravnej karte nie je fotka, je potrebné si ju so sebou priniesť.Rešpektujeme vaše súkromie. Tieto webstránky používajú súbory cookies len pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Viac informácii
PRIJAŤ
ODMIENTNUŤ