Zmena organizácie autobusovej stanice v Poprade od 1. 9. 2021 (veľký prehľad zmien)

Vážená cestujúca verejnosť,

od stredy 1. septembra 2021 dôjde k reorganizácii odchodových nástupíšť na autobusovej stanici v Poprade. Venujte preto zvýšenú pozornosť novým smerovým tabuliam. Diaľkové a medzinárodné linky budú odchádzať z nástupíšť 21 – 22, situovaných v severnej časti stanice. Nasledovať bude nástupište mestskej hromadnej dopravy (MHD), ktoré sa presúva pod zastrešenú časť nástupišťa. A napokon všetky prímestské linky nájdu cestujúci oproti vchodu do autobusovej stanice pod číslami nástupíšť 1 – 17. Odporúčame cestujúcim, aby prichádzali na autobusovú stanicu v dostatočnom predstihu, čím sa vyhnú prípadným komplikáciám pri cestovaní.

Novú mapu areálu AS v Poprade, prehľady zmien a jednotlivé vývesky nástupišť prímestskej a medzinárodnej/diaľkovej autobusovej dopravy nájdete na stránke autobusová stanica Poprad.
Nové cestovné poriadky nájdete na stránke prímestskej autobusovej dopravy.Tieto webstránky používajú súbory cookies na zapamätanie si nastavení a pre nevyhnutnú funkcionalitu webstránok. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Viac informácii
SÚHLASÍM